بزرگترین رویداد دندان پزشکی خاورمیانه در دوبی 2020

 

کنفرانس علمی ایدک و نمایشگاه آن که همه‌ساله در دبی برگزار می‌شود، بزرگترین برنامه علمی دندانپزشکی در منطقه خاورمیانه، آفریقای شمالی و منطقه جنوب آسیا است و از این حیث در دنیا در مرتبه دوم قرار دارد.

ایدک در سال ۲۰۲۰، برای بیست و چهارمین بار در محل همیشگی مرکز همایش‌ و نمایشگاه دبی برگزار خواهد شد و مضمون «انتقال آموزش و نوآوری» برای آن در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه ایدک در سال ۲۰۱۹ با حضور ۴۸۰۰ شرکت، بیش از ۲۱۰۰ برند و ۱۶ پاویون از کشورهای مختلف برگزار شد و امسال هم از ۴ تا ۶ فوریه ۲۰۲۰ (۱۵ تا ۱۷ بهمن ۹۸) در کنار کنفرانس این برنامه علمی برپا می‌شود.

علاوه بر کنگره و ارائه پوستر، برنامه پیش‌کنگره که شامل کورس‌های تخصصی است و به نام «نشست جهانی دندانپزشکی دبی» شناخته می‌شود به مدت ۳ روز قبل از کنگره (۱ تا ۳ فوریه) و همچنین ورکشاپ‌های عملی با حضور اساتیدی از سراسر دنیا از دیگر برنامه‌های ایدک هستند و کورس‌های تخصصی شامل موضوعات دندانپزشکی ترمیمی با مضمون «هنر و علم کامپوزیت‌های مستقیم»، لیزر در دندانپزشکی با مضمون «برنامه‌ریزی برای آینده: لیزر در دندانپزشکی»، کورس ترمیمی ۲ با مضمون «پرسلین ونیرها: از آماده‌سازی تا سمان» می‌شوند.

برگزاری کنفرانس‌های تخصصی در کنار کنفرانس اصلی

ایدک در کنار خود کنفرانس‌هایی برای رشته‌های تخصصی دارد و سال ۲۰۲۰، پنجمین کنفرانس جراحی فک و صورت، کنفرانس لیزر و کنفرانس ارتودنسی در کنار این برنامه علمی به مدت دو روز از سوم تا چهارم فوریه برگزار می‌‌شوند.

موضوعات مورد بحث در کنفرانس ارتودنسی شامل ارتودنسی دیجیتال، الاینرهای شفاف نامرئی، Minchrews Anchorage در ارتودنسی، Interceptive Orthodontics، لکه‌های سفید؛ موضوعات کنفرانس جراحی فک و صورت شامل توافقات بین‌المللی در جراحی ارتوگناتیک، جراحی زیبایی: بالاترین تکنولوژی، مدیریت اولیه و ثانویه ترومای صورت و مدیریت مشکلات موجود در CMF و موضوعات مورد بحث در کنفرانس لیزر شامل کاربرد لیزر در درمان‌های زیبایی، اندو، جراحی فک و صورت، ایمپلنت، پاتولوژی و دارودرمانی، دندانپزشکی کودکان، پریو و دندانپزشکی ترمیمی است.

پیش‌ ثبت‌نام ایدک ۲۰۲۰ از ۲ اکتبر ۲۰۱۹ تا ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۰ مهر تا ۵ بهمن ۹۸) و هزینه آن ۱۴۲۸ درهم امارات و هزینه ثبت‌نام در روز ۲۶ ژانویه (۶ بهمن ۹۸) ۲۰۲۰، ۱۵۷۵ درهم امارات خواهد بود.

 

منبع: https://aeedc.com

پاسخ دهید

Your email address will not be published.